«ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ»

«ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ»

ВЕЛИЧЕЗНЕ ЮВЕЛІРНЕ СВЯТО в ХАРКОВІ! СПРАВЖНЯ, не ОНЛАЙНОВА ПОДІЯ!

НОВЕ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ВИСТАВКИ – Арт-завод «МЕХАНІКА», метро «Завод ім.Малишева»

Тільки 4 дні, з 5 по 8 листопада 2020 року на Арт-заводі Механіка (метро «Завод ім.Малишева», вул.Плеханівська, 126) відбудеться найбільш очікувана, дорогоцінна «ЮВЕЛІРНА ВИСТАВКА-ПРОДАЖ 2020» Харкова!

Як би не змінювалися тенденції сучасного світу, ювелірні прикраси ЗАВЖДИ будуть символізувати найбільш щирі та потужні відчуття кохання, поваги, щастя та важливих сімейних подій! Ця культура найдавніша, що пройшла перевірку часом і продовжує бути важливою частиною відносин між чоловіками та жінками! Не існує більш романтичних або емоційних аналогів, як обручка або кулон!  Найкращі обереги – це хрестики або ладанки! Найкращі жіночі прикраси – це ювелірні вироби з дорогоцінними камінням або металом . Такий подарунок ніколи не вийде з моди. J

ЧОМУ ТРЕБА ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ?

—  Найкращі, найрізноманітніші ювелірні прикраси з усієї України! Сережки, кільця, ланцюжки, кулони, брошки, обручки, дитячі пусети, мужні прикраси, каміння, ювелірні ікони та багато іншого!
— Ціни будуть МІНІМАЛЬНІ! Знижки 50%, 60%, 70% —  таке буває тільки на виставках! Торгуйтеся з задоволенням!
— Обмінний фонд учасників виставки вразить вас різноманітністю, в декілька разів більше традиційного ювелірного магазину, тому що у нас приймають участь близько 30 ювелірних підприємств!
— На виставці присутній гемолог, що допоможе безкоштовно перевірити вироби або
проконсультувати щодо цінності каміння. Виставка має офіціальний статус заходу Асоціації Ювелірів України та Пробірної палати («Східне казенне підприємство пробірного контролю» Міністерства фінансів України), що гарантують якість виробів на виставці.
— Безкоштовне відвідування виставки для всіх, хто зареєструвався  на нашому сайті www.adt.com.ua/events/yuvelirnaya-vystavka-prodazha.

Обов’язково, ми дотримаємося всіх необхідних заходів безпеки для відвідування нашого заходу  під час пандемії. Не забувайте вдягати маски та гумові рукавички. На вході на виставку будуть встановлені санітайзери та буде виконуватися температурний скринінг.

Приходьте до нас! Ми знайдемо, чим вас порадувати!

Час роботи виставки:

5 листопада 12:00 — 19:00
6 листопада 11:00 – 19:00
7 листопада 11:00 – 19:00
8 листопада 11:00 – 18:00.

Довідки за тел.: (057) 756-20-48