«Ювелір Експо Україна» – головне ювелірне свято року!

«Ювелір Експо Україна» – головне ювелірне свято року!

Прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральним камінням, ексклюзивні авторські роботи можна побачити тільки на 38-й міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна» (визнана UFI Міжнародною асоціацією виставкової індустрії).

    

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»

За участі Асоціації ювелірів України

Діамантовий партнер – компанія Ukrainian Diamond Center

 

Найочікуваніша подія року виставка «Ювелір Експо Україна» чекає на поціновувачів ювелірного мистецтва з 28 листопада по 1 грудня у Міжнародному виставковому центрі.

Ювелір Експо Україна це не тільки представлення найкращих традицій ювелірної майстерності, а й безліч ювелірних інновацій. Саме цей майданчик, щорічно збираючи більше 20 000 відвідувачів, дає унікальну можливість представити свою продукцію і презентувати новинки.

Ділова програма виставки буде насичена корисними і цікавими заходами: майстер-класи, семінари, презентації, лекції та багато чого дуже цікавого та корисного.

Найяскравіші події цьогорічної виставки:

  • Бізнес-семінар «Чого бажає покупець». Організатори: «ОМ-Консалтинг. Ювелірні тренінги»; «Ювелір Експо Україна» (29 листопада о 15:00 в конференц-залі № 2);
  • Майстер-клас від Наталії Адаменко на тему «Ювелірний етикет» (30 листопада о 13:00 на сцені Vip Zone);
  • Конкурс «Краща ювелірна прикраса року» – найпрестижніша нагорода ювелірного світу України та професійний стимул для художників-ювелірів. Церемонія офіційного нагородження відбудеться 30 листопада о 12:00 на сцені Vip Zone;
  • Vip Zone – ексклюзивний розділ, який презентує справжні шедеври ювелірного мистецтва;
  • Розіграші, акції та неймовірні емоції.

 

Це найбільший галузевий форум України, який в цьому році збере понад 200 компаній провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома та бутіки. Серед учасників: «Aurora», «Diadema», «Kimberli jewellery house», «Tango», «Zarina», «Агні», «Алмаз-діамант Ю», «Брюс», «Едем», «Камея»,  «Каштан», «Кристал», «Мальва», «Укрзолото», «Харківська ювелірна фабрика» та інші лідери галузі.

Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 28 листопада о 12:00 на сцені Vip Zone в павільйоні №1 «МВЦ».

 

Години роботи:

28 листопада з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

29-30 листопада з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

1 грудня з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).

 

Більш детальну інформацію про роботу і програму «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки та її сторінках в соціальних мережах.

Отримати безкоштовне запрошення «Ювелір Експо Україна» можна, заповнивши анкету, на сайті www.invitation.kiev.ua. Служба підтримки сервісу (044) 490-63-93

 

Ювелір Експо Україна чекає Вас 28 листопада – 1 грудня за адресою: «Міжнародний виставковий центр», Броварський пр-т, 15 (станція метро «Лівобережна»).

Дирекція «Ювелір Експо Україна»

тел./факс: +38 (044) 490-62-21, 490-62-19, 461-93-43

E-mail: jewel@kmkya.kiev.ua
www.jewellerexpo.kiev.ua