«Ювелір Експо Україна» – найочікуваніша подія весни!

«Ювелір Експо Україна» – найочікуваніша подія весни!

23-26 травня відбудеться міжнародна виставка «Ювелір Експо Україна» найочікуваніша подія для всієї ювелірної спільноти країни. З 1999 року виставку проводить лідер виставкового бізнесу України компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 За участі Асоціації ювелірів України

Діамантовий партнер – компанія Алмаз-Діамант Ю

 

 

 

На кілька днів Міжнародний виставковий центр перетвориться на справжнє ювелірне свято. Всі гості виставки зможуть ознайомитися з останніми напрацюваннями української ювелірної галузі та оцінити нові дизайни виробів. Прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральним камінням, ексклюзивні авторські роботи, елітна біжутерія та декор. І це далеко не повний перелік того, що можна буде побачити лише протягом 4-х днів, з 23 по 26 травня, на 37-ій міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна».

Ювелір Експо Україна це не тільки представлення найкращих традицій ювелірної майстерності, а й безліч ювелірних інновацій та навчальна платформа. У рамках виставки будуть організовані різноманітні заходи з актуальних питань розвитку ювелірної промисловості, а також презентації, конкурси, майстер-класи та розіграші.

 

Однією з головних подій виставки стане «Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн». Вже не перший рік Конкурс дає можливість зробити свої оригінальні ідеї модою в світі ювелірних прикрас. Церемонію нагородження зможуть відвідати всі бажаючі і ознайомитися з сучасними дизайнерськими задумами (25 травня о 12:00 в Vip Zone).

 

 

Серед учасників виставки свою продукцію представлять провідні ювелірні компанії України «Алмаз-діамант Ю», «Київський ювелірний завод», «Укрзолото», «Zarina», «Вінницький завод Кристал», «Мальва», «Kimberli», «Tango», «Агні», «Diadema», «Едем», «Брюс», «Ажур», «Камея», «Еліт», «Аріста», «Віола», «Харківська ювелірна фабрика», «Онікс», «Бігсан», «Центурі» та інші лідери галузі.

 

 

Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 23 травня о 12:00 на сцені Vip Zone в павільйоні №1 «МВЦ».

 

Години роботи:

23 травня з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

24-25 травня з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

26 травня з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).

 

Більш детальну інформацію про роботу і програму «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки та її сторінках в соціальних мережах.

Отримати безкоштовне запрошення «Ювелір Експо Україна» можна, заповнивши анкету, на сайті www.invitation.kiev.ua. Служба підтримки сервісу (044) 490-63-93

Ювелір Експо Україна чекає Вас 23 – 26 травня за адресою: «Міжнародний виставковий центр», Броварський пр-т, 15 (станція метро «Лівобережна»).

 

Дирекція «Ювелір Експо Україна»

тел./факс: +38 (044) 490-62-21, 490-62-19, 461-93-43

E-mail: jewel@kmkya.kiev.ua

www.jewellerexpo.kiev.ua