Виставки


 • Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО»

  27 лютого -01 березня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія — ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО», яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя. • Ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима»

  5-8 грудня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться яскрава та довгоочікувана подія — ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО.Зима», яка збере кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.


 • «Ювелір Експо Україна» – головне ювелірне свято року!

  Прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральним камінням, ексклюзивні авторські роботи можна побачити тільки на 38-й міжнародній виставці «Ювелір Експо Україна» (визнана UFI – Міжнародною асоціацією виставкової індустрії).      Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський...


 • Календарь: «Ювелирные Выставки»

  13-16 ноября, 2019. Международная ювелирная выставка в Дубае VOD На выставке соберутся ключевые лица, принимающие решения и определяющие тенденции в мировой ювелирной индустрии. 52% торговых покупателей, посетивших выставку в 2018 году, были из ОАЭ, а 48% из более чем 80... • «ЕлітЕКСПО. Літо-2019»

  Прикрасьте своє літо! Напередодні сонячної пори з 30 травня по 2 червня у Львівському палаці мистецтв відбудеться вишукана та яскрава подія — ювелірна виставка-продаж «ЕлітЕКСПО. Літо-2019».


 • «Ювелір Експо Україна» – найочікуваніша подія весни!

  23-26 травня відбудеться міжнародна виставка «Ювелір Експо Україна» – найочікуваніша подія для всієї ювелірної спільноти країни. З 1999 року виставку проводить лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».